تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سروستانی

تاریخچه

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سروستانی (فرزاد سابق) با بیش از 45 سال سابقه در امر تعمیرات خودرو مفتخر است خدماتی با کیفیت و رضایتمندی را به همشهریان و هم استانی های عزیز ارائه  می‌دهد.

این کارگاه تخصصی و با سابقه فعالیت خود را در سال 1354 در خیابان چهارراه حافظیه آغاز نموده و پس از ده سال کارگاه خود را به خیابان ساحلی شرقی انتقال داده. در همان سالها اولین امداد خودرو شبانه روزی را در شیراز تاسیس نمود که همچنان مشغول بکار است.

تعمیرگاه سروستانی در سال 1380 عاملیت مجاز تخصصی تعمیرات خودرو گروه خودرو سازی سایپا را دریافت و پس از 10 سال کار با کیفیت و با صداقت، جهت ارتقاء کار و رفاه حال همشهریان عزیز، از سال 1390 فعالیت خود را بصورت جدی در امر تعمیرات گیربکس‌های اتوماتیک انواع خودرو آغاز نمود.

AMT DCT CVT AL4

تعمیر تخصصی انواع گیربکس‌های اتوماتیک

با بیش از 45 سال سابقه
دارای مدرک تخصصی از دانشگاه صنعتی شریف
رفاه حال مشتریان

در گذشته صاحبان خودرو جهت تعمیر گیربکس سردرگم بوده و ناچارأ مجبور به پرداخت هزینه های گزاف می‌شدند. و یا مجبور به حمل خودروهای خود به شهرهای تهران و اصفهان بودند که آن هم شامل اتلاف وقت و هزینه های حمل و نقل و تعمیرات می‌شد.

این کادر تخصصی، موفق به کسب مدارک متعدد ازمراکز عالی (دانشگاه صنعتی شریف)  شده است.

کارگاه سروستانی، مفتخر است که توانسته در طول 45 سال سابقه درخشان، بیش از 30 استادکار را آموزش و وارد بازار کار کرده است. تعدادی از این استادکاران هم اکنون در کشور هایی نظیر آمریکا، استرالیا و برخی از کشور‌های اروپایی مشغول فعالیت‌های مرتبط با مکانیک خودرو هستند.

مجوزها و گواهینامه های کسب شده

تعمیرکاران کارگاه تخصصی شیراز گیربکس

sdr

علی نصر سروستانی

نوید نصر سروستانی

نوید نصر سروستانی

سجاد حصاری

سجاد حصاری

حسین فیروزی

حسین فیروزی

پویا شفیعی

پویا شفیعی