درباره ما
سه شنبه 21 خرداد 1398
    
بازدید: 255
    

کارگاه  گیربکس اتوماتیک سروستانی( فرزاد سابق) با بیش از 42 سال سابقه  در امر تعمیرات خودرو مفتخر است خدمات با کیفیت و رضایتمندی را به همشهریان و هم استانی های عزیز ارايه  دهد.

این کارگاه تخصصی و با سابقه فعالیت خود را در سال 1358 در خیابان چهارراه حافظیه آغاز نموده و پس از ده سال کارگاه خود را به خیابان ساحلی شرقیانتقال داده و در همان سالها اولین امداد خودرو شبانه روزی را در شیراز تآسیس نموده که همچنان مشغول بکار میباشد.

در سال 1380 عاملیت مجاز تخصصی تعمیرات خودرو گروه سایپا را گرفته و پس از 10 سال کار با کیفیت و با صداقت جهت ارتقاء کار و رفاه حال همشهریان عزیز از سال 1390 فعالیت خود را بصورت جدی در امر تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک انواع خودرو اغاز بکار نموده.

چرا رفاه حال مشتریان؟ زیرا در آن زمان صاحبان خودروجهت تعمیر گیربکس سردرگم بوده و ناچارا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف و یا حمل خودروهای خود به شهرهای تهران و اصفهان بوده که آن هم شامل اتلاف وقت و هزینه های حمل و نقل و تعمیر بوده است.

زاین کادر تخصصی دارای مدرکهای متعدد ا زمراکز عالی( دانشگاه صنعتی شریف)  میباشد.

کارگاه سروستانی مفتخر است که توانسته است پس از 42 سال سابقه درخشان نیروهای فنی و زبده ای را وارد بازار کار کند که برای خود کارآفرینان موفق و نمونه ای باشند.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.